Новини

Юрій Єхануров «Успішними ви зможете бути тоді, коли отримаєте належну освіту»

У Києві презентували Навчальний центр публічних службовців Юрія Єханурова. Перші заняття  в Центрі розпочнуться  з 15 лютого 2022 року.

Створення Навчального центру публічних службовців Юрія Єханурова – відгук на запит суспільства.

 «Річ у тому, що професійна освіта сьогодні в Україні проходить стадію реформування, яка занадто затягнулась. Так до прикладу за минулий рік різного роду навчальні програми пройшли понад 67 тисяч представників органів місцевого самоврядування у понад трьохстах  державних навчальних програмах та закладах, з іншого боку - повноцінним учасником на ринку навчальних програм стали  міжнародні організації. І ось тут головний виклик сьогодення - немає узгодженості між державними та донорськими організаціями, немає системного підходу і ще один надважливий фактор – непідтверджена кваліфікація тренерів у недержавному секторі навчання.

Успішними ви зможете бути тоді, коли отримаєте належну освіту. Так з'явилася ідея створення Учбового центру публічних службовців, якому я дав своє ім'я. З моїми друзями і колегами ми зараз формуємо цей напрям", - підкреслив Юрій Єхануров під час презентації Центру.

Організацією Навчального центру займатиметься громадська організація "Ключові особи". Її виконавчий директор Ольга Шаверина повідомила, що навчання в центрі побудовано за інноваційною методологією, що поєднує класичну модель та викладання практичних кейсаів сучасної системи публічного управління України та країн ЄС. Навчання проходить модульною схемою без відриву від робочого процесу. Кожна спеціальність Навчального центру розроблена з урахування однорічного циклу.

«Наша цільова аудиторія голови територіальних громад, службовці, галузеві керівники, місцеві депутати. Центр готуватиме спеціалістів двох рівнів: початківців та спеціалістів. Всього у 2022 році буде відкрито п'ять кафедр: "Публічного управління та адміністрування", "Управління публічних фінансів", "Управління проєктами", "Кібербезпеки та диджиталізації", "Публічної власності", а також буде "Вільна кафедра", на якій буде навчання за темами, які не увійшли до попередніх кафедр», - розповіла Ольга Шаверина.

Більше інформації про Навчальний центр публічних службовців Юрія Єханурова Ви у відео.