Новини

Підписано Меморандум із Всеукраїнською Асоціацією органів місцевого самоврядування «Асоціацією ОТГ»

Навчальний центр публічних осіб Юрія Єханурова в особі директор Навчального центру Мотренко Тимофія та Всеукраїнська Асоціація органів місцевого самоврядування «Асоціація обїднаних територіальних громад Асоціація ОТГ» в особі Виконавчого директора Валентини Поставець уклали Меморандум про об’єднання зусилля та поглиблення співпраці з метою вдосконалення умов служби в органах місцевого самоврядування та професійного розвитку представників органів місцевого самоврядування, в тому числі у сфері управління людськими ресурсами. Зокрема:
Навчальний центр публічних службовців Юрія Єханурова надає особливі умови для підвищення кваліфікації працівників апаратів та депутатів органів місцевого самоврядування для членів Асоціації ОТГ.

Виступає ключовим консультантом при підготовці та запровадженні програм підвищення кваліфікації тощо.

Асоціація ОТГ як загальноукраїнське об’єднання місцевого самоврядування є недержавною, неполітичною та некомерційною організацією. Свою діяльність вона засновує на визнаних у Європі підходах, розвиваючись на базі методології рекомендованої Радою Європи для асоціацій органів місцевого самоврядування і практичного досвіду Шведської асоціації місцевих влад та регіонів (SALAR).
Організація створена для поширення найкращих практик сучасного та інноваційного управління громадами, а також захисту їх законних прав та інтересів. Окрім того, вона покликана забезпечити практичне впровадження реформ та позитивних змін в кожній громаді. Усе це завдяки постійному діалогу та співпраці органів місцевого самоврядування з усіма зацікавленими сторонами, що сприяють проведенню реформи місцевого самоврядування, децентралізації та секторальних реформ.
З моменту створення Асоціація вже об’єднала понад 490 нових громад з усіх регіонів України.