Партнери

ОТГ Всеукраїнська асоціація

Навчальний центр публічних осіб Юрія Єханурова уклали Меморандум про об’єднання зусилля та поглиблення співпраці з метою вдосконалення умов служби в органах місцевого самоврядування та професійного розвитку представників органів місцевого самоврядування, в тому числі у сфері управління людськими ресурсами. Зокрема:
Навчальний центр публічних службовців Юрія Єханурова надає особливі умови для підвищення кваліфікації працівників апаратів та депутатів органів місцевого самоврядування для членів Асоціації ОТГ.

Асоціація ОТГ як загальноукраїнське об’єднання місцевого самоврядування є недержавною, неполітичною та некомерційною організацією. Свою діяльність вона засновує на визнаних у Європі підходах, розвиваючись на базі методології рекомендованої Радою Європи для асоціацій органів місцевого самоврядування і практичного досвіду Шведської асоціації місцевих влад та регіонів (SALAR).
Організація створена для поширення найкращих практик сучасного та інноваційного управління громадами, а також захисту їх законних прав та інтересів. Окрім того, вона покликана забезпечити практичне впровадження реформ та позитивних змін в кожній громаді. Усе це завдяки постійному діалогу та співпраці органів місцевого самоврядування з усіма зацікавленими сторонами, що сприяють проведенню реформи місцевого самоврядування, децентралізації та секторальних реформ.
З моменту створення Асоціація вже об’єднала понад 490 нових громад з усіх регіонів України.

Додаткова інфо
Контактна інформація
Україна, 01033, м. Київ, вул. Шота Руставелі, 23